DETOXIKACE A VÝŽIVA

ZELENÉ POTRAVINY CHLORELLA A JEČMEN: CESTA KE ZDRAVÍ

Nechť je strava tvým lékem, nikoli lék tvou stravou.

POZOR: Nedoporučuji užívání chlorelly a ječmene plošně všem (jen proto, že jsou dobré pro mě, a proto, že je prodávám). Každému zájemci o chlorellu a ječmen nabízím individuální konzultaci a diagnostiku kyvadlem s cílem zjistit, nakolik jsou oba doplňky pro vaše zdraví aktuálně prospěšné. Mé dosavadní výsledky ukazují, že pro 70% lidí jsou chlorella a ječmen zdraví prospěšné na úrovni léčiva, pro 20% jsou na úrovni zdravých potravin a pro 10% lidí vhodné nejsou, resp. nejsou aktuálně zdraví prospěšné (to neznamená hned, že jsou škodlivé, ale znamená to každopádně, že je zbytečné je konzumovat). Pro většinu lidí také vychází jako prospěšnější chlorella než ječmen, což ale souvisí nejspíš s primární potřebou detoxikace a vyčištění střev pomocí chlorelly, což následně pomůže i výrazně lepšímu vstřebávání ječmene.

Většina zdravotních obtíží vzniká jen při stálém překyselení organismu, ať už ze stravy, nebo i z prostředí, ve kterém žijeme, včetně stresu a emočních procesů v organismu. Překyselení je nerovnováha organismu, na jejíž vyvážení spotřebujeme spoustu energie. Pokud ji nevyvážíme, dochází k nemocem a rakovinnému bujení. V odstraňování překyselení jsou Zelené potraviny, při našem standardním životním rytmu, jedinečné.

Jídlo, které nás vyživuje, ale současně nečistí (tedy zanáší), je z dlouhodobého hlediska jedem. Zelené potraviny ječmen a chlorella nás živí a čistí zároveň. Fakticky nejde o doplněk stravy, ale o stravu samotnou. Zelené potraviny jsou ve své podstatě koncentrovaná zelenina, čerstvá a kvalitní. (Na obalu je uvedeno "doplněk stravy" z legislativních důvodů).

Zelené a rychlé superpotraviny

Ječmen a chlorella jsou tím nejzákladnějším, prvním článkem potravinového řetězce: ječmen (travina) na souši a chlorella (jednobuněčná řasa) ve vodě, proto jsou komplexními potravinami. Obsahují všechny základní stavební látky, které potřebujeme. Můžeme je nazvat také green fast food - ale zcela přírodní a nutričně bohatý. Obsahují chlorofyl, minerály, vitamíny, enzymy a antioxidanty.

Na rozdíl od všech superpotravin tolik propagovaných, které mají vysoký podíl té které prospěšné látky, jsou zelené potraviny komplexní a dokonce by se na nich dalo delší dobu žít jako na potravinové alternativě. V zelených produktech nezdůrazňujeme jednotlivé enzymy, či skupiny látek, ale jejich dokonalou synergii.

Zázračná řasa chlorella

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, která žije na naší planetě v nezměněné formě zhruba dvě miliardy let a tvoří absolutní základ potravinového řetězce. Má extrémně silné očistné, ozdravné a omlazující účinky na lidský organismus. Obsahuje téměř kompletní škálu všech důležitých složek naší potravy ve skvěle stravitelné formě: vitamíny, minerály, bílkoviny, chlorofyl, aminokyseliny, probiotika, prebiotika a navíc kouzelnou složku, kterou vědci nazvali CGF - růstový faktor Chlorelly (Chlorella Growth Factor).

Chlorella Green Ways je slisovaná do tabletek a má unikátní kombinací tlaku a tepla narušenou buněčnou strukturu, aby byla stravitelná. Bez narušení buněčného obalu je chlorella pro člověka fakticky nestravitelná, ačkoli ji tak někteří jiní výrobci prodávají..

Výživný mladý ječmen

Ječmen obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, enzymů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Mladý ječmen obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, ale o polovinu méně nežádoucího fosforu. Důležité je, že mladý ječmen obnovuje acido-alkalickou rovnováhu, neboli výrazně snižuje zakyselení organismu.

 Ječmen Green Ways je prášek ze šťávy vylisované z mladého ječmene, šetrně usušené do teploty 31°C. Díky tomu je ječmen Green Ways stále „živý“, tzn. nutričně neznehodnocený. Nejedná se tedy o rozmixovaný ječmen, který vyrábějí jiné firmy, protože ten je pro člověka nestravitelný.

Green Ways je jediná firma produkující zelené potraviny, která testuje každou vypěstovanou sklizeň ve 3 laboratořích na to, co tam být má, ale především na to, co tam být nemá. Zaručený je osobní dohled nad růstem i zpracováním zelených potravin a zacházení s nimi. Samozřejmostí je bio-kvalita chlorelly i ječmene.

Celá naše rodina se čistíme a vyživujeme chlorellou a ječmenem, včetně mé malé dcery, která oboje miluje už od svých dvou let. Obzvláště zelené bonbónky "chlolela" jsou v kurzu. Na doporučení našich přátel jsme začali užívat zelené potraviny značky Green Ways, která má záruku extra vysoké kvality nejen samotných surovin, ale i jejich zpracování, skladování a balení, což je v tomto případě všechno velmi důležité. Jedná se o českou firmu, která se díky svému přísně etickému a ekologickému přístupu stala evropskou jedničkou v tzv. zelených potravinách. Výrobky Green Ways nejsou běžně prodejné v obchodech. Prodávají se skrz vlastní síť prodejců, a protože mě i mojí ženě přijdou výrobky Green Ways dokonalé, rozhodli jsme se stát i jejich prodejci. 

Jedno balení chlorelly, stejně jako balení ječmene, vám vydrží na 1 až 2 měsíce (dávkování vám doporučím v rámci konzultace) a stojí 1.150,- Kč. Cena je jednotná u všech prodejců a je uvedena i na balení. Při koupi 3 balení dostanete navíc jedno zdarma.

Pokud máte zájem o ječmen či chlorellu Green Ways, neváhejte mi napsat na info(@)studiopyramida.cz nebo mi zavolejte na 724 207 527. 

Osobní diagnostiku a konzultaci k užívání zelených potravin vám vždy poskytnu rád a zdarma, ať už osobně nebo telefonicky.

Při konzultaci probereme dávkování, detoxikační projevy a případné kontraindikace s nemocemi a léky.