OČISTA PROSTORU

Nechte si vyčistit prostory od nežádoucích energií

Stěhujete se do nového bytu? Máte novou kancelář? Nechcete se nechat ovlivňovat tím, co se tam dřív dělo? Nabízím vám vyčištění prostor od negativních a nežádoucích energií.

Znáte to: vejdete do místnosti a je tam emocionální dusno, že by se dalo krájet. Nejspíš se tam někdo před chvílí pěkně pohádal nebo naštval a tato situace přetrvává (například nedošlo k usmíření, pochopení či odpuštění). Stejný rozdíl velmi intenzivně cítíte, když vejdete do kanceláře firmy, která právě dostala novou zakázku a s nadšením se pouští do práce, nebo když vejdete do firmy, kde zaměstnanci od rána peskovaní nespokojeným šéfem odpočítávají hodiny do konce pracovní doby. To jsou všechno energie, které se uvolňují z lidí do prostoru a dokáží tam i velmi dlouho přetrvávat.

Nejsem vymítač ďábla, ani nechytám duchy jako Ghostbusters. (Na podobné služby si prosím zavolejte někoho jiného!) Vyčistím vaše prostory od nepříjemných energií, které v prostoru ulpěly buď častým opakováním nějaké činnosti (byť jen mentální), například hádání se, podvádění, pomlouvání, apod., nebo mohly být vytvořeny nějakou jednorázovou silnou událostí (krach firmy, rozchod partnerů, násilí, úmrtí apod.). Tyto energie mohou blokovat radostnou tvůrčí činnost, vyvolávat skleslost nebo stres, nebo i vést k hádkám. 

Očista probíhá jednak speciálním rozvibrováním, vypalováním a vykuřováním pozůstatků a nánosů starých energií a jednak energetickou očistou pomocí symbolů reiki a očistných rituálů. Součástí očistného rituálu je také vkládání nového záměru do prostoru. V průběhu čištění je potřeba hodně větrat. Při práci někdy přicházejí informace a vjemy týkající se daných prostorů, různá doporučení a rady, aby v prostorách energie proudila více harmonicky a zdravěji. 

Cena za energetické čištění prostor nezáleží jen na rozloze, ale hodně také na počtu místností a jejich členitosti. Pro představu, prostor do 50m2 o dvou až třech místnostech může trvat očistit zhruba hodinu až dvě, 100 m2 může trvat dvě až tři hodiny.

Za hodinu práce si účtuji 1000,- Kč. V ceně jsou vypalovadla a vykuřovadla. U větších prostor stanovujeme cenu dohodou. Cena za dopravu dohodou (podle počtu km a časové náročnosti).

DŮLEŽITÉ: Pro použití energie reiki pro očistu prostor je potřeba přímý souhlas majitele nebo smluvního nájemce čištěných prostor s prováděním očisty.

Chci dostávat zajímavé novinky

Novinky ze Studia pyramida a užitečné informace ze světa alternativní medicíny.

Cením si Vašeho soukromí, Váš email je u mě v bezpečí.

Stisknutím tlačítka "Odebírat novinky" souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily s výše uvedenou tématikou. 

Pro registraci k novinkám ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.