REIKI

Univerzální léčivá energie pro harmonizaci těla i duše

Slovo Reiki se skládá ze dvou japonských slov Rei a Ki. Rei znamená „vyšší síla“ nebo „boží moudrost“ a Ki znamená životní síla (životní energie, čchi, živa). Reiki bychom tedy mohli přeložit jako „vyšší moudrostí vedená životní energie“.

Léčitel nevytváří, ale zprostředkovává tuto energii léčenému přikládáním rukou, skrz něž energie proudí. Léčitel obvykle postupuje při kompletní reiki seanci od hlavy přes hlavní energetické body až k nohám, ale nedává energii záměr, co, kde a jak má léčit. Vyšší moudrost řídí životní energii tak, aby pomohla tam, kde je to aktuálně nejvíc potřeba. V principu se jedná o odblokování a pročištění energetických drah a center, aby mohla životní energie znovu volně proudit.

Proudění energie si obvykle zhoršujeme stresem, nezdravým životním stylem a prostředím, negativními mentálními návyky a nezpracovanými, potlačenými emocemi. Slabé či zablokované proudění životní energie v určitých místech pak vede k nemocem fyzického těla. Zdravé proudění energie pomáhá udržovat jóga a fyzické cvičení, psychická pohoda, radost a smích, meditace a vědomá kontrola mentálních pochodů (způsobů myšlení).

Reiki léčí tím, že obnovuje schopnost sebeléčení

Reiki je vhodný doplněk k léčbě fyzických zranění a pooperačních stavů, protože urychluje hojení. Stejně tak pomůže při léčbě nemocí, protože pomáhá aktivovat klientovu vlastní energii nutnou k vyléčení. Reiki ale nenahrazuje lékařskou péči.

Obvyklým výsledkem reiki léčení je pocit hlubokého uvolnění a očištění, odpočinutí, klid, vyrovnání, nabití energií. Při odblokování energetických drah může dojít k aktivaci starých emocí, které je dobré v rámci seance vyjádřit a nechat odejít.

Co pro vás dělá reiki:

  • Posiluje obranyschopnost organismu (imunitní systém)
  • Podporuje schopnost sebeléčení a hojení
  • Pročišťuje čakry, čímž vyrovnává činnost jednotlivých orgánů
  • Ulevuje od bolesti a nevolnosti
  • Obnovuje duševní pohodu, klid a vyrovnanost
  • Zvyšuje schopnost soustředění, meditace a relaxace
  • Posiluje intuici a zvyšuje kreativitu

REIKI NA DÁLKU

Reiki je možné posílat i na dálku. Je k tomu určen speciální postup s užitím specifického reiki symbolu. Na úrovni mistra stačí posílat reiki 15 minut, celkově zabere dálková seance 20 minut.

Potřebuji vědět jméno a vidět fotku příjemce. Stačí poslat emailem. Pokud chcete nechat poslat reiki někomu jinému než sobě, je potřeba mít souhlas příjemce. Pokud není možné se ho zeptat, napište mi email se jménem a fotkou dotyčné osoby a já se zeptám pomocí kyvadla, zda mohu dotyčnému poslat reiki.

Jedna dálková reiki seance stojí 250 Kč, v případě řady opakovaných seancí 200 Kč. Platbu je potřeba provést předem na účet číslo 2900682915/2010 vedený u Fio banky na jméno Tomáš Kramár. Výjimky, ať už z finančních nebo časových důvodů, jsou vždy možné. 

Nejpozději při odeslání peněz mi napište email se jménem a fotografií příjemce. Odpovím vám s uvedením času dálkové reiki seance, která proběhne obvykle do 48 hodin od obdržení platby. 


Zasvěcen do reiki jsem byl v roce 2009 mistrem-učitelem Tomášem Brožem. Roku 2010 jsem byl zasvěcen do třetího stupně Mistr Reiki a od té doby se reiki aktivně věnuji.