LÉČENÍ V PYRAMIDĚ

Vyberte si z nabízených služeb v léčivé pyramidě

Je zbytečné léčit oko bez hlavy, hlavu bez těla a tělo bez duše. 

Hippokratés, starověký řecký lékař

Základní léčení ve Studiu pyramida je založené na kombinaci léčivé energie pyramidy, reiki terapie a masáží energetických drah, aby mohla přijímaná energie dobře proudit. Konkrétní obsah setkání si domluvíme individuálně dle Vašich přání a potřeb. Masáž může proběhnout formou reflexní terapie dlaní a chodidel. Můžeme se zaměřit na harmonizaci čaker pomocí kyvadla a krystalů, provést hloubkovou relaxaci nebo naopak energetizující postupy. 

Při úvodní konzultaci si stanovíme záměr našeho setkání, protože se jedná o energetické léčení a energie následuje záměr. V průběhu seance pak udržujeme pozornost (soustředěnost) na záměru, aby se nám energie netříštila, ale naopak se soustředila tam, kde ji potřebujeme. 

Energie pyramidy a působení doplňujících léčivých postupů se vzájemně synergicky silně umocňují. Samotná energie pyramidy působí regenerujícím, ozdravným a hojivým účinkem jak na fyzické, tak psychické a energetické úrovni. Dodává energii ve zdravých, pro nás prospěšných frekvencích, pomáhající překonat zaseklé vzorce myšlení a chování a prolomit cyklení se v problémech.

Základní léčivá seance (60 / 90 minut)

Ideální délka seance je 90 minut, protože můžeme věnovat dostatek času úvodní konzultaci i závěrečnému doznění a alespoň 70 minut léčivým procesům v pyramidě.

Při častějších pravidelných pobytech v pyramidě (1x týdně nebo 1x za dva týdny) postačí hodinová seance, při které strávíte v pyramidě zhruba 50 minut. Pokud víte, že vnímáte energie velmi citlivě, můžete také zvolit první návštěvu Studia pyramida v délce 60 minut. 

Individuálně můžeme domluvit delší pobyt v pyramidě, pokud již s její energií máte zkušenosti.

Cena za 90 minut: 1000 Kč

Cena za 60 minut: 700 Kč

Masáž energetických drah v léčivé pyramidě

Dlouhé seance v pyramidě (120 minut: 1200 Kč)

Kromě balíčků nabízím při dlouhé seanci i indickou olejovou masáž celého těla (90 minut čistý čas masáže).

Krátké seance v pyramidě (30 minut: 400 Kč)

Doporučuji pouze při pravidelném docházení alespoň jednou týdně. Při zájmu o dlouhodobé pravidelné docházení dohodneme individuální cenu a předplatné. V akutních případech doporučuji každodenní návštěvu 5 dní za sebou.

Rezervujte si termín v pyramidě

AKUTNÍ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Po úrazu nebo po operaci nebo při akutních zdravotních problémech doporučuji v rámci možností častý pobyt po kratších úsecích. Ideálně 5 dní za sebou tak, že začneme hodinovou seancí a pokračujeme půlhodinovými. Pyramidální energie i reiki podporují procesy léčení a hojení, zvyšují schopnost organismu se uzdravit a regenerovat. Pyramidální energie ničí nechtěné mikroorganismy a potlačuje infekce.

RAKOVINA, CHEMOTERAPIE, OZAŘOVÁNÍ

Pyramidální energie má schopnost zastavovat rakovinné bujení. Dle vašich možností doporučuji časté kratší pobyty (2-3 týdně na hodinu nebo půl hodinu) a velmi důrazně doporučuji přidat i užívání chlorelly a zeleného ječmene, které zvyšují imunitu a posilují schopnost organismu vypořádat se s ozařováním i chemoterapií.

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o náhradu běžné léčby a lékařské péče, ale o její doplnění! Do pyramidy nepřijímám epileptiky, kardiaky se stimulátorem a osoby po mozkové příhodě.

DOPROVODNÉ LÉČEBNÉ BALÍČKY

Vyberte si balíček služeb pro svůj pobyt v pyramidě

(nebo si domluvíme individuální náplň dle vašich přání a potřeb)


Základní nabídka

Od hlavy až k patě

Regenerující a energetizující seance: celková energetická harmonizace pomocí reiki, následuje odblokování drah hlavy a šíje pro uvolněné proudění energie, ukončujeme masáží chodidel, která se svým účinkem vyrovná masáži celého těla.

Propojení hlavy a srdce

Uvolňující a relaxační seance: začínáme energetickou harmonizací pomocí reiki, následuje masáž hlavy, obličeje, šíje a rukou. Tato doteková terapie má za cíl obnovit rovnováhu hlavy a srdce a vychází z šamanského konceptu "srdeční mysli". 

Rozfoukání ohně

Potřebujete probudit? Dopřejte si energetizující seanci s reiki harmonizací, masáží energetických drah hlavy, šíje a zad a zakončenou tradiční indiánskou metodou rozproudění energie.


Dotekové terapie

Reflexní terapie nohou

Reflexní terapie chodidel až po kotníky dle metody uznávaného léčitele Jiřího Janči. Reaguje na vaše aktuální potřeby. Skrze chodidla léčíme celé tělo včetně jednotlivých orgánů. Metoda je založena na silném přítlaku, který je obvykle bolavý v místech reprezentujících nemocnou část těla. 

Stop bolení hlavy

Doteková terapie na zmírnění bolestí hlavy: harmonizace prostřednictvím reiki, následuje uvolnění energetických drah hlavy, šíje, ramenou a zad. Dle potřeby může být doplněno reflexní terapií chodidel.

Emoční uvolnění

Aneb přijďte se vyplakat 🙂 Přítlaková terapie na bodech a drahách na hýždích, zádech, šíji a hlavě, kde bývají usazené emoce. V přímé komunikaci s klientem reagujeme na aktuální potřeby. Součástí je energetická harmonizace pomocí reiki.


Energetické léčení

Celostní energetické léčení

Bezdotyková terapie s šamanskou očistou energetického těla, kompletní reiki seancí celého těla, s využitím učení hraběte de Saint Germain a využitím energií vůní, barev a krystalů dle aktuálních potřeb klienta. Jedná se o silné hluboké léčení.

Vesmírná odysea

Hluboká relaxace s šamanským očistným rituálem, reiki seancí a zvukovou lázní tibetskými mísami. Na závěr doporučuji alespoň pět minut energetizující masáže pro plný návrat do těla. Tato seance má silné psychické regenerační účinky, ale nedoporučuji "létajícím" lidem, kteří mají problém s uzemněním.

Mentální terapie

Transformační seance pro realizaci zvoleného záměru: po očistě a energetické harmonizaci pomocí reiki, použijeme mentální symbol reiki pro změnu vámi zvoleného mentálního vzorce, aby došlo k realizaci konkrétní změny ve vašem životě. Součástí je konzultace a podpora s definováním záměru.

Dopřejte si léčení v pyramidě

Univerzální léčivá energie reiki

 

Chci dostávat zajímavé novinky

Novinky ze Studia pyramida a užitečné informace ze světa alternativní medicíny.

Cením si Vašeho soukromí, Váš email je u mě v bezpečí.

Stisknutím tlačítka "Odebírat novinky" souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily s výše uvedenou tématikou. 

Pro registraci k novinkám ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.