BOJUJETE S RAKOVINOU?

PROCHÁZÍTE CHEMOTERAPIÍ NEBO OZAŘOVÁNÍM?

HLEDÁTE CESTU, JAK SE OPRAVDU UZDRAVIT?

Nehledejte pomoc zvenčí, která vás vyléčí. Není nikdo, kdo by vás vyléčil, kromě vás. Nabízím vám službu průvodce na cestě, která vám pomůže obnovit vaši schopnost se uzdravit vlastními silami.

Neznamená to vzdát se lékařské péče, zavrhnout doktory a jejich postupy. TO URČITĚ NE! Znamená to přidat ke klasické léčbě symptomů také eliminaci příčin vaší nemoci, zvýšit vaší imunitu, posílit váš organismus a vaši psychiku do té míry, aby se rakovina nevracela, případně aby se její příčina neprojevila jiným způsobem.

Protože rakovina je civilizační nemoc, stejně jako například cukrovka, kardiovaskulární choroby nebo Alzheimer. Je to důsledek našeho životního stylu, našeho smýšlení a stavu našeho energetického těla.

Můj přístup je postaven na obecných zákonitostech a obvykle fungujících postupech, ale ke každému klientovi přistupuji individuálně, včetně stanovení individuální diagnostiky toho, co je právě pro něj prospěšné a co škodlivé.

Schopnost sebeuzdravení je postavená na aplikaci 4 postupů:

  • Působení pyramidální energie:

Následuji odkazu slavného českého léčitele Jiřího Janči, který ve své knize o psychotronice napsal: „v pyramidě správně postavené je naprosto sterilní prostředí a je zde tedy zcela reálný předpoklad, že v ní je možné zastavit rozpad rakovinné tkáně“. Energie pyramidy má život podporující charakter a naopak zastavuje všechny hnilobné a rozkladné procesy.

  • Úprava stravy s důrazem na odkyselení:

Rakovina se může rozvíjet pouze a jen v kyselém prostředí. Pomocí individuálně stanovené diagnostiky přistoupíme k úpravě stravy zaměřené zejména na eliminaci kyselinotvorných potravin a doplnění zásadotvorných potravin, s důrazem na užívání zeleninových šťáv (viz Breussova metoda), lněného semínka, mladého ječmene a řasy chlorelly. Přesné složení diety a dávkování bude stanoveno individuálně.

  • Psychosomatika:

Nehoda není náhoda, jak říká klasik, a to samé platí pro nemoci. Pomocí rozhovorů a diagnostiky najdeme oblasti vašeho života, které jsou nevědomým spouštěčem nemoci, a určíme vhodné postupy pro jejich vyléčení. Kyselé pH ve vašem těle vytváří i stres, strach a jiné negativní emoce.

  • Geopatogenní zóny:

Byť poslední bod, tak na řadu přijde nejspíš jako první, pokud s tím budete souhlasit. Před jakýmkoliv léčením je vhodné posoudit, zda netrávíte příliš mnoho času na silné geopatogenní zóně, která může spolu-zapříčinit vaši nemoc a hlavně brzdit vaše uzdravení. Může se jednat o místo, kde spíte, kde pracujete nebo jiné místo, kde trávíte pravidelně hodně času.

Pokud se chcete uzdravit, pokud věříte, že se můžete uzdravit, pak to ani nebude trvat dlouho.

Zavolejte mi na 724207527 a domluvte si termín návštěvy ve Studiu Pyramida co nejdříve.

Komentáře