PYRAMIDÁLNÍ ENERGIE

ZNOVUOBJEVENÝ POTENCIÁL DÁVNÉ MOUDROSTI

Na naší planetě stojí tisíce zdokumentovaných starověkých pyramid. Nacházejí se v Americe, Africe, Evropě, Asii i Oceánii. Není to zvláštní, že snad všechny dávné civilizace znaly a využívaly energii pyramid? V posledních letech naštěstí dochází k renesanci zájmu o energii pyramid i o její léčebné využití. Obnovené využití pyramidální energie může přinést lidstvu i planetě aktuálně tolik potřebné léčení.

Starověké pyramidy

„Téměř vše, co nás učí o starověké historii, je špatně: původ lidstva, civilizací a pyramid. Historické knihy budou muset být přepsány. Abychom řádně porozuměli těmto skvostným stavbám, musíme je zkoumat po stránce fyzikální, energetické a spirituální,“ napsal Semir Osmanagić, PhD., archeolog, který objevil bosenské pyramidy.

Ještě stále nás učí ve školách, že pyramidy byly postaveny v Egyptě jako hrobky faraonů, a dále v Mexiku jako obětní a slavnostní stavby. Přitom neexistují žádné důkazy toho, že by nejstarší a největší egyptské pyramidy sloužily jako hrobky.

Nubijské pyramidy

Jen v Egyptě lemuje řeku Nil více než 130 pyramid. V Mexiku bylo postaveno tisíce pyramid, a pouze ty nejnovější aztécké sloužily k obětním účelům. O účelu starých, zejména mayských pyramid, existují jen různé nepotvrzené teorie.

Jenže skutečností je, že pyramidy stavěly starověké civilizace na všech kontinentech naší planety. Ve Střední Americe jsou pyramidy i v Salvadoru, Guatemale, Hondurasu a Belize. V Jižní Americe stojí stovky pyramid v Peru a Bolívii. Desítky pyramid byly objeveny na Kanárských ostrovech (Španělsko), na Mauriciu a na Tahiti. V Nubii, dnešním Súdánu v Africe, je zdokumentováno neuvěřitelných 224 pyramid a další stovky pyramid leží v Asii napříč Čínou, Thajskem a Kambodžou.

V Evropě stojí menší pyramidy v Řecku, Itálii a Rakousku. Běžnými vědci dosud neakceptovaný, ale pravděpodobně zcela průlomový je nedávný objev pyramid v Bosně a Hercegovině. Zde postupně odkrývaná pyramida Slunce je totiž největší dosud zdokumentovanou pyramidou na Zemi.

Výzkum energie pyramid

Pyramidální energie je v posledních letech naštěstí znovu objevovaná a vyhledávaná. Její energeticko-informační pole zasahuje do všech energetických vrstev člověka a tím nejen léčí, ale pomáhá obnovit rovnováhu v celém energetickém systému člověka. Díky tomu můžete v pyramidě zažít hluboký proces léčení a poznání.

Pro většinu vědců jsou pyramidy takové zlobivé děti historie, neposlušné a stále vystrkující své neklidné růžky. Je totiž mnoha vědeckými experimenty, výzkumy a měřeními doložené, že v pyramidě (a určitými směry i kolem ní), se nachází neobvykle intenzivní energie. Však také ne náhodou slovo pyramida znamená „oheň uvnitř“.

Co přesně se v pyramidě s energií děje, vysvětlují různí badatelé různými teoriemi. Většina se shoduje na tom, že pyramidy přijímají kosmickou (sluneční) energii vrcholem pyramidy dovnitř a zároveň při správném severo-jižním nastavení akumulují zemskou elektromagnetickou energii. Není jasné, zda pyramidy tyto absorbované energie ve svém nitru transformují, nebo jen akumulují a zesilují. Ohnisko koncentrace energie v pyramidě je v jedné třetině od spodu (tzv. královská komora). Tuto koncentrovanou či transformovanou pyramidální energii někteří badatelé nazývají pyrén.

Mnohé pokusy a výzkumy v posledních desetiletích ukázaly, že pyramidální energie vzniká v pyramidách postavených z různých materiálů (kovových, dřevěných, plastových, papírových, kamenných) a také v různých tvarech (od plochých a nízkých po špičatější, a navíc obdobně jako jehlanové pyramidy fungují i kuželovité tvary). Tvar a materiál tedy nehrají takovou roli jako geometrická pravidelnost, vodorovnost základny a správné nasměrování pyramidy ke světovým stranám. Díky tomu někteří vědci zkoumají i energetické působení tvarů a symbolů obecně.

Léčebné využití pyramidální energie

Energie, která se v pyramidě akumuluje, není člověku, zvířatům ani rostlinám škodlivá, naopak posiluje vitalitu a imunitu všech živých organismů. Pokusy po celém světě dokazují léčivé účinky pyramid. Pyramidální energie působí komplexně, proto je s úspěchem použitelná na celou škálu zdravotních problémů.

V pyramidě se léčí neurózy, revmatické bolesti a migrény, vedou se poúrazové rehabilitace a reguluje se látková výměna. Léčivé účinky pyramid se odrážejí i v povzbuzení činnosti jednotlivých orgánů a žláz s vnitřní sekrecí. Jejich hlavním úkolem je regulace procesů probíhajících v organismu, proto pobyt v pyramidě může například zvyšovat nebo snižovat krevní tlak anebo zvyšovat nebo snižovat tvorbu žaludečních šťáv, v závislosti od potřeb konkrétní osoby.

Při pobytu v pyramidě se rychleji hojí rány, pohmožděniny a krevní výrony. Podpůrný účinek pyramidy se projevuje i při závažnějších zdravotních problémech, při kterých pyramida urychluje a zmírňuje průběh onemocnění. Pyramidální energie také ničí bakterie, parazity a plísně, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

Pyramida příznivě působí na zdravý spánek. Pyramida dodává sílu a energii. Pomocí pravidelných návštěv v pyramidě se člověk stává vitálnějším a má pocit, že jeho tělo je v souladu s jemnými kosmickými vibracemi. Předpokládá se, že častějším pobytem v pyramidě se zpomaluje proces stárnutí a regeneruje se živá hmota.

Chci dostávat zajímavé novinky

Novinky ze Studia pyramida, užitečné informace ze světa alternativní medicíny, zajímavosti o zkoumání a využití energie (nejen) pyramid.

Stisknutím tlačítka "Odebírat novinky" souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily s výše uvedenou tématikou. 

Pro registraci k novinkám ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.