PRO MÉDIA

Pro více informací mě kontaktujte na tel. 724207527

První léčivá pyramida v Praze je plném provozu

Tisková zpráva 14.3.2018

Zatímco po celém Česku je rozeseto na desítky veřejných léčivých pyramid, ať už velkých venkovních nebo menších pokojových, v Praze donedávna veřejně přístupná léčivá pyramida chyběla. To se změnilo 1. března, kdy bylo v Praze v Krči otevřeno Studio pyramida, nabízející energetické léčení a masážní terapie přímo v pyramidě.

Dlouho jsem zvažoval, jakým způsobem mohu nabídnout k užitku své dary, schopnosti a znalosti, a moci tak pomáhat lidem ke zdraví a pohodě. Přišlo to jako vnuknutí: Energie správně postavených pyramid je léčivá sama o sobě a může významně zesílit účinek energetického léčení, kterému se věnuji. Tato vize se poměrně rychle zhmotnila a klienti Studia pyramida mi potvrzují, že zvolená cesta je správná,“ popisuje Tomáš Kramár vznik Studia pyramida.

Ve Studiu pyramida je lehátko pro klienty uložené v pyramidě o délce základny 235 cm. Pyramida má kovovou otevřenou konstrukci a tvarově je přesnou kopií Chufuovy (Cheopsovy) pyramidy. Na webových stránkách www.studiopyramida.cz je možné v eshopu zakoupit měděné trubkové pyramidy až do velikosti základny 3,6 metru. Tyto pyramidy mají velmi pěkné a velmi kvalitní řešení  rohových konektorů. Buď je možné zakoupit jen sadu konektorů a pořídit si k nim vlastní trubky, nebo si objednat kompletní pyramidu.

Jak fungují pyramidy

Spousty experimentů i zkušeností z praxe z celého světa prokazují, že energie pyramid je léčivá pro lidi i zvířata. Vědci se sice neshodují na tom, jak tato energie vzniká a jakým způsobem nás pyramidy léčí, ale to nemění nic na skutečnosti, že pyramidální energie má schopnost regenerovat živé organismy,“ říká o energii pyramid Tomáš Kramár.

Energie v pyramidě regeneruje i neživou hmotu na molekulární úrovni. Na této skutečnosti je založen známý český patent ing. Drbala, který objevil schopnost pyramid obnovit ostrost použité žiletky. Přestože jeho vědecké vysvětlení nebylo jednoznačné, patent byl po delším řízení nakonec ing. Drbalovi udělen, protože byl podložen praktickým ověřením: i dlouhodobě užívaná žiletka nepotřebovala ostří nabrousit, když byla vkládána pravidelně do pyramidy (ověřeno na dvou stovkách použití v řadě).

Podobný je účinek pyramid na živé organismy. Energie pyramid neléčí konkrétní zdravotní obtíže, ale regeneruje organismus na energetické a molekulární úrovni, čímž zvyšuje jeho energetické vibrace a obnovuje schopnost sebeléčení, tedy schopnost organismu se uzdravit vlastní silou. Proto je pobyt v pyramidě tolik doporučovaný po úrazech a operacích, případně i před operací, kvůli zlepšenému a zrychlenému hojení ran a regeneraci organismu. Stejně dobrý je účinek i po ozařování a chemoterapii. K tomu ještě doporučuji odkyselit a detoxikovat organismus pomocí takzvaných zelených potravin, tedy chlorelly a ječmene,“ říká Tomáš Kramár.

Synergický efekt léčení v pyramidě

Pobyt v pyramidě je vhodný i pro zdravé jedince, protože regeneraci a posílení energetického těla potřebuje v dnešní době skutečně každý. Navíc ve Studiu nenabízím pouhý pobyt v pyramidě, ale komplexní nabídku doprovodných služeb, kterou si může klient vybrat buď na internetu, anebo společně při úvodní konzultaci na začátku setkání,“ říká Kramár.

Doprovodné služby, uvedené na webových stránkách www.studiopyramida.cz, obsahují reflexní terapii, energetické léčení, masáže energetických drah a bodů, reiki, šamanské očistné techniky, terapie podpořené působením vůní, krystalů i zvuků, práce s kyvadlem, a další léčivé metody.

S každým klientem si stanovíme záměr naší léčivé seance a následuje mix různých technik, který je vždy jedinečný podle aktuální potřeby klienta. Kombinuji různé techniky z různých tradic, které se mi osvědčily jako funkční. A navíc ještě vnímám velký posun, když tyto léčivé techniky praktikuji v pyramidě. Energie pyramidy a energetické léčení se vzájemně posilují a umocňují, je to synergický efekt. Klienti se sami často podivují, jak silně všechno v pyramidě cítí a prožívají,“ líčí Tomáš Kramár průběh léčivých seancí ve Studiu Pyramida.

Pyramidy používají jako doplněk léčby i některá zdravotnická zařízení u nás, jako Sanatoria Klimkovice nebo Beskydské rehabilitační centrum. Nyní je už dostupná léčivá pyramida i zájemcům v Praze. „Pražské umístění jsem volil tak, aby bylo nejen dobře přístupné autem a MHD, ale důležitá je také blízkost krčské nemocnice, Ikemu a polikliniky Budějovická. Adresa se třemi sedmičkami, Hornokrčská 707/7, je stvrzením dobré volby,“ dodává s úsměvem Kramár.

Kdo je Tomáš Kramár

Mám blízko k psychotronice a proudu českého léčitelství, který mi zosobňuje Jiří Janča. Zároveň jsem ale silně zakořeněn v šamanismu, jehož pohled na svět je pro mě určující. V neposlední řadě jsem věrným stoupencem a mistrem reiki. Reiki přestalo být módní záležitostí a mnozí začali zpochybňovat kvalitu energie reiki, pro mě je však tato energie stále stejně silná a čistá a věřím tomu, že záleží na kvalitě a přístupu léčitele, zda předá svému klientovi energii silnou a čistou,“ říká Tomáš Kramár. Více se o něm dočtete na https://studiopyramida.cz/tomas-kramar/.

 

Tomáš Kramár

tel: 724 207 527

www.studiopyramida.cz

info@studiopyramida.cz