REFERENCE

Co říkají klienti Studia pyramida

Zajímá mě, co prožívají klienti v dnech následujících po seanci, a proto všechny žádám o zpětnou vazbu. Nejde mi o to, slyšet, že se máte krásně, protože to není (alespoň většinou) záměrem seance. Záměrem je odstranit energetické bloky, aby vámi mohla energie volně proudit, a to může být někdy i jiné, než krásné 🙂

Děkuji všem za zpětnou vazbu!

Byl to úžasný zážitek, nic léčivějšího jsem nikdy neprožila. Celý den jsem měla spoustu energie, až jsem byla překvapena. Druhý den jsem měla teplotu a padla na mě veliká únava. Ale to možná i ze změny počasí, dnes už je mi krásně.Připadám si silnější. Objednám se k Vám zase.

Radka Fajová

Dobrý den, pane Kramáre, chtěla bych Vám sdělit dojmy z návštěvy cca před týdnem: cítím se stále pohodově, bolest kloubů polevila a jsem pohyblivější než před tím, prostě paráda. Děkuji

Ivana B

Ještě jednou moc děkuji za Pyramidovou seanci. Dva měsíce mě hodně intenzivně bolely záda a dva dny po seanci to bylo fuč. Ten první den jsem možná ani změnu nezaznamenal, když nic nebolelo... 🙂 Vnímal jsem Tvoje ruce jako nesmírně léčivé, velké, zvrásněné stářím, jako ruce starého Indiánského šamana, který se mně dotýká s velkou Péčí. Moc zajímavé.

Roman Kukla

Před pěti dny jsem přijala masáž a léčení od Tomáše Kramára. Pěkné příjemné místo, kam se ráda vrátím. Moje tělo a duše zažily vynikající reflexní masáž chodidel, a následně opečování zejména mých míst probouzejících po autonehodě. Odcházela jsem šťastná a s lehkostí. Děkuji a skláním se před jemností a opravdovostí tohoto mladého muže. Přeji nám ženám dostatek takových setkání.

Dana Jirkalová

Moc děkuji, že jsem mohla být mezi prvními Tomovými klienty v centru Pyramida. Při prvních dotycích jsem cítila, jak mé tělo je v napětí a v nedůvěře, co se bude dít. Tento pocit po chvíli zmizel a přišla velká důvěra. Najednou jsem vnímala, jak se mé tělo léčí. Nechala jsem se vést Tomovými prsty. Jeho ruce jsou velmi léčivé. Během masáže se mi měnily různě pocity a emoce. Byl to pro mě velmi intenzivní zážitek, za který jsem velmi vděčná. Ještě jednou moc děkuji.

Veronika V.

Minulý týden jsem měla tu možnost zažít energetickou masáž v energii pyramidy a pod léčivýma rukama Tomáše Kramára. Po masáži jsem byla velmi příjemně zrelaxovaná a velmi mě podpořila i psychicky. Najednou jsem dostala chuť zase tvořit a jednoznačně masáž rozproudila mojí energii, která byla několik týdnů spící. Pokud máte chuť si pro sebe dát čas a péči, rozhodně doporučuji.

Gaia Kamila Klapková

Tomáš pro mne vždy byl a stále je velkou inspirací. Jeho životní cesta je příkladem putování vědomého muže, který následuje své srdce a má dovahu činit kroky do neznáma. Obdivuji jeho otevřenost a laskavost, které jsou zároveň snoubeny s mužskou rozhodností a jasností. S radostí jsem přijal nabídku navštívit Studio Pyramida a po absolvování léčivé seance všem jeho práci vřele doporučuji. Tomáš pracuje velmi intuitivně a přesně vycítil, co potřebuji. Během seance jsem se postupně uvolnil a zároveň dočerpal sil. Celý průběh jsem se velmi užil a každý dotek byl mým tělem oceněn příjemnými pocity. Při závěrečné relaxaci jsem si uvědomil, jak silně vnímám energii pyramidy a její harmonizující účinky. Pokud potřebujete jemnou a přitom hloubkovou péči o tělo, mysl i duši - dovolte si návštěvu Studia Pyramida a uvidíte sami.

Adam Antoš

Chci dostávat zajímavé novinky

Novinky ze Studia pyramida, užitečné informace ze světa alternativní medicíny, zajímavosti o zkoumání a využití energie (nejen) pyramid.

Stisknutím tlačítka "Odebírat novinky" souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily s výše uvedenou tématikou. 

Pro registraci k novinkám ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.