LÉČENÍ V PYRAMIDĚ

Vyberte si z nabízených služeb v léčivé pyramidě

Je zbytečné léčit oko bez hlavy, hlavu bez těla a tělo bez duše. 

Hippokratés, starověký řecký lékař

Základní léčení ve Studiu pyramida je založené na kombinaci léčivé energie pyramidy, reiki terapie a masáží energetických drah, aby mohla přijímaná energie dobře proudit. Konkrétní obsah setkání si domluvíme individuálně dle Vašich přání a potřeb. Masáž může proběhnout formou reflexní terapie dlaní a chodidel.  Častou pomocí je odblokování a harmonizace čaker. Nabízím vám také diagnostiku léčebných postupů.

Při úvodní konzultaci si stanovíme záměr našeho setkání, protože se jedná o energetické léčení a energie následuje záměr. V průběhu seance pak udržujeme pozornost (soustředěnost) na záměru, aby se nám energie netříštila, ale naopak se soustředila tam, kde ji potřebujeme. 

Energie pyramidy a působení doplňujících léčivých postupů se vzájemně synergicky silně umocňují. Samotná energie pyramidy působí regenerujícím, ozdravným a hojivým účinkem jak na fyzické, tak psychické a energetické úrovni. Dodává energii ve zdravých, pro nás prospěšných frekvencích, pomáhající překonat zaseklé vzorce myšlení a chování a prolomit cyklení se v problémech.

Základní léčivá seance (60 / 90 minut)

Ideální délka seance je 90 minut, protože můžeme věnovat dostatek času úvodní konzultaci i závěrečnému doznění a alespoň 70 minut léčivým procesům v pyramidě.

Při častějších pravidelných pobytech v pyramidě (1x týdně nebo 1x za dva týdny) postačí hodinová seance, při které strávíte v pyramidě zhruba 50 minut.

Individuálně, dle potřeby můžeme domluvit delší či kratší seance.

Cena za 90 minut: 1000 Kč

Cena za 60 minut: 700 Kč

Masáž energetických drah v léčivé pyramidě

Dlouhé seance v pyramidě (120 minut: 1200 Kč)

Kromě energetického léčení nabízím pro dlouhou seanci také indickou olejovou masáž celého těla (100 minut čistý čas masáže).

Krátké seance v pyramidě (30 minut: 400 Kč)

Doporučuji pouze při pravidelném docházení alespoň jednou týdně. Při zájmu o dlouhodobé pravidelné docházení dohodneme individuální cenu a předplatné. V akutních případech doporučuji každodenní návštěvu 5 dní za sebou.

Rezervujte si termín v pyramidě

AKUTNÍ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Po úrazu nebo po operaci nebo při akutních zdravotních problémech doporučuji v rámci možností častý pobyt po kratších úsecích. Ideálně 5 dní za sebou tak, že začneme 60 nebo 90 minutovou seancí a pokračujeme hodinovými. Pyramidální energie i reiki podporují procesy léčení a hojení, zvyšují schopnost organismu se uzdravit a regenerovat. Pyramidální energie ničí nechtěné mikroorganismy a potlačuje infekce.

RAKOVINA, CHEMOTERAPIE, OZAŘOVÁNÍ

Pyramidální energie má schopnost zastavovat rakovinné bujení. Dle vašich možností doporučuji časté pobyty (2-3 týdně na hodinu) a velmi důrazně doporučuji přidat i užívání chlorelly a zeleného ječmene, které zvyšují imunitu a posilují schopnost organismu vypořádat se s ozařováním i chemoterapií.

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o náhradu běžné léčby a lékařské péče, ale o její doplnění! Do pyramidy nepřijímám epileptiky, kardiaky se stimulátorem a osoby po mozkové příhodě. Mohu vám však pomocí diagnostiky doporučit jiné léčebné postupy.

Diagnostika

Nabízím vám diagnostiku vašeho stavu a zejména zjištění vhodnosti různých léčebných postupů, úpravy stravy apod. 

Diagnostika může doprovázet váš léčivý pobyt v pyramidě. 

Více informací o diagnostice

Univerzální léčivá energie reiki

 

Chci dostávat zajímavé novinky

Novinky ze Studia pyramida a užitečné informace ze světa alternativní medicíny.

Cením si Vašeho soukromí, Váš email je u mě v bezpečí.

Stisknutím tlačítka "Odebírat novinky" souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily s výše uvedenou tématikou. 

Pro registraci k novinkám ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.