STUDIO PYRAMIDA - kopie

VÁŠ ZDROJ LÉČIVÉ ENERGIE

Budoucnost medicíny spočívá v ovlivňování energie proudící v těle.

William Tiller, emeritní profesor Stanfordské univerzity

Pyramidy uzdravují organismus na energetické úrovni. Lépe řečeno, posilují a opravují naše energetické tělo, aby dokázalo samo uzdravit naše fyzické tělo, nebo aby ho uchovalo zdravé. Energie pyramidy působí regenerujícím, ozdravným a hojivým účinkem jak na fyzické, tak psychické a energetické úrovni. Více o pyramidální energii tady.

Nabízím ke koupi měděné tyčové pyramidy s rohovými konektory nejvyšší kvality. Nabízím úhly buď Chufuovy (Cheopsovy) pyramidy 51,8° nebo tzv. Nubijské pyramidy s úhlem  72°. Oba dva tyto tvary pyramid vycházejí z aplikace zlatého řezu (Fibonacciho čísla).

Výběr velikosti a tvaru pyramidy se mnou můžete konzultovat (viz kontakt) nebo si svou pyramidu rovnou objednat v eshopu.

Vstup do eshopu

O mně

S orlím pérem za uchem,

kyvadlem v kapse

a mantrou na rtech,

toulal bych se světem

a pomáhal lidem

mít se krásně 🙂

Chci dostávat zajímavé novinky

Novinky ze Studia pyramida, užitečné informace ze světa alternativní medicíny, zajímavosti o zkoumání a využití energie (nejen) pyramid.

Stisknutím tlačítka "Odebírat novinky" souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily s výše uvedenou tématikou. 

Pro registraci k novinkám ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné emaily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého emailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.