DOPROVODNÉ LÉČEBNÉ BALÍČKY

Vyberte si balíček služeb pro svůj pobyt v pyramidě

(nebo si domluvíme individuální náplň dle vašich přání a potřeb)


Základní nabídka

Od hlavy až k patě

Regenerující a energetizující seance: celková energetická harmonizace pomocí reiki, následuje odblokování drah hlavy a šíje pro uvolněné proudění energie, ukončujeme masáží chodidel, která se svým účinkem vyrovná masáži celého těla.

Propojení hlavy a srdce

Uvolňující a relaxační seance: začínáme energetickou harmonizací pomocí reiki, následuje masáž hlavy, obličeje, šíje a rukou. Tato doteková terapie má za cíl obnovit rovnováhu hlavy a srdce a vychází z šamanského konceptu "srdeční mysli". 

Rozfoukání ohně

Potřebujete probudit? Dopřejte si energetizující seanci s reiki harmonizací, masáží energetických drah hlavy, šíje a zad a zakončenou tradiční indiánskou metodou rozproudění energie.


Dotekové terapie

Reflexní terapie nohou

Reflexní terapie chodidel až po kotníky dle metody uznávaného léčitele Jiřího Janči. Reaguje na vaše aktuální potřeby. Skrze chodidla léčíme celé tělo včetně jednotlivých orgánů. Metoda je založena na silném přítlaku, který je obvykle bolavý v místech reprezentujících nemocnou část těla. 

Stop bolení hlavy

Doteková terapie na zmírnění bolestí hlavy: harmonizace prostřednictvím reiki, následuje uvolnění energetických drah hlavy, šíje, ramenou a zad. Dle potřeby může být doplněno reflexní terapií chodidel.

Emoční uvolnění

Aneb přijďte se vyplakat 🙂 Přítlaková terapie na bodech a drahách na hýždích, zádech, šíji a hlavě, kde bývají usazené emoce. V přímé komunikaci s klientem reagujeme na aktuální potřeby. Součástí je energetická harmonizace pomocí reiki.


Energetické léčení

Celostní energetické léčení

Bezdotyková terapie s šamanskou očistou energetického těla, kompletní reiki seancí celého těla, s využitím učení hraběte de Saint Germain a využitím energií vůní, barev a krystalů dle aktuálních potřeb klienta. Jedná se o silné hluboké léčení.

Vesmírná odysea

Hluboká relaxace s šamanským očistným rituálem, reiki seancí a zvukovou lázní tibetskými mísami. Na závěr doporučuji alespoň pět minut energetizující masáže pro plný návrat do těla. Tato seance má silné psychické regenerační účinky, ale nedoporučuji "létajícím" lidem, kteří mají problém s uzemněním.

Mentální terapie

Transformační seance pro realizaci zvoleného záměru: po očistě a energetické harmonizaci pomocí reiki, použijeme mentální symbol reiki pro změnu vámi zvoleného mentálního vzorce, aby došlo k realizaci konkrétní změny ve vašem životě. Součástí je konzultace a podpora s definováním záměru.

Dopřejte si léčení v pyramidě